GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Önyükleme

Evrensel Sayfa

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

evrenselkolej.k12.tr  EVRENSEL EĞİTİM ÖĞRETİM ve TİC. LTD. ŞTİ.’dir. evrenselkolej.k12.tr müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. evrenselkolej.k12.tr  sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece evrenselkolej.k12.tr  bünyesinde kullanılmaktadır. evrenselkolej.k12.tr, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

evrenselkolej.k12.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, evrenselkolej.k12.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla evrenselkolej.k12.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece evrenselkolej.k12.tr ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece evrenselkolej.k12.tr kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. evrenselkolej.k12.tr’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

evrenselkolej.k12.tr’ye aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Çukurambar Mah. Öğretmenler Cad. No:18 06530 Çankaya/ANKARA

Telefon: 0312 286 57 46

E-posta: e-mail: info@evrenselkolej.k12.tr | evrenselkolej@gmail.comEtiketler: