ADI SOYADI | YERLEŞTİRİLDİĞİ BÖLÜM |
ABBAS MUHAMMEDİ MOAYED | Bilkent Ünv. * Turizm Ve Otelcilik |
ABDULMUTTALİP SASMAZ | Başkent Ünv. * Uluslararası Ticaret |
ADEM KARATAS | Çankaya Ünv. * Uluslararası Ticaret |
ADİL BORA EDIZ | Ankara Ünv. * Biyoloji Böl. |
ADİL MERT KURTDEDE | Atılım Ünv. * Mühendislik Fak. Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
ADİLE IŞIL BIRDEN | Ankara Ünv. * D.T.C.F. İng. Dili Ve Ed. |
ADNAN ŞİMŞEK | Atılım Ünv. * Mühendislik Fak. Mekatronik Müh. (İngilizce) (%25 Burslu) |
AHMET CEMİL CERENOĞLU | Orta Doğu Teknik Ünv. * Makine Mühendisliği |
AHMET EMRE ONURSOY | Orta Doğu Teknik Ünv. * Kuzey Kıbrıs Kampusu Bilgisayar Müh. (Tam Burslu) |
AHMET GÜMÜS | Eskişehir Osman Gazi Ünv. * Biyoloji İ.Ö. |
AHMET KAHRAMAN | Erciyes Ünv. * Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği |
AHMET ÖZER DOGAN | Atilim Ünv. * İnşaat Müh. |
AHMET REZAN TOPRAK | Pamukkale Ünv. * Mühendislik Fak. Makine Müh. |
AHMET TURAN KAYA | Kocatepe Ünv. * İkt.İd.Bil.Fak. İşletme |
AHMET UFUK GOZENOGLU | Gaziantep Ünv. * Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği (İngilizce) |
AHMET YAĞMUR | Hacettepe Ünv. * Maden Müh. (İngilizce) |
AKİN KÜÇÜK | Karadeniz Teknik Ünv. * Mühendislik Ve Mimarlik Fak. Insaat Müh. |
ALİ BARAN DEMİR | Muğla Ünv. * Mühendislik Fak. İnşaat Mühendisliği (İngilizce) |
ALI CAN GÜVEN | Atılım Ünv. * Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği |
ALİ ÖZBAY | Gazi Ünv. * Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik |
ALI ŞENER | Başkent Ünv. *Turizm Ve Otelcilik |
ALİ ULAS KILIÇ | Başkent Ünv. *Turizm |
ALİCAN ALTIN | Anadolu Ünv. * İşletme Fakültesi İşletme |
ALP MOĞOLKOÇ | Adnan Menderes Ünv. * Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji |
ALPER YILMAZ | Hacettepe Ünv. * Gida Müh |
ALPERCAN GÜRBÜZ | Dokuz Eylül Ünv. * İktisadi Ve İdari Bilimler Fak. İşletme |
ALPEREN ÇETİNKAYA | Zonguldak Karaelmas Ünv. * Müh. Fak. Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği |
ALTAN OKAY | Karadeniz Tek. Ünv. * İnşaat Mühendisliği |
ALTUNA SOYDAN | Gazi Ünv. * Mimarlik Fak. |
ANIL ALTUNKAN | Bilkent Ünv. * Bilgisayar Tek. Ve Bilişim Sist. |
ANIL ÖZPİRİNÇİ | Orta Doğu Teknik Ünv. * Kuzey Kıbrıs Kampusu İnşaat Müh. (Tam Burslu) |
ANİL EKER | Hacettepe Ünv. * Iktisat |
ARDA H.YILMAZER | Bilkent Ünv. * Iktisat Fak. |
ARDA HELİN GÜR | Kadir Has Ünv. * (İstanbul) Sosyal Bilimler M Yo. Emlak Ve Emlak Yönetimi |
ARTUN TANAR | Bilkent Ünv. * İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fak. İktisat |
ARZU CANPOLAT | Ankara Ünv. *Fen Fak.Kimya Böl |
ASLI ELİF ÇOLAKÇA | Bilkent Ünv. * Mühendislik Fak. Endüstri Müh. |
ASLI ESKIÇIRAK | Gazi Ünv. * Mühendislik-Mimarlık Fak. Şehir Ve Bölge Planlama |
ASLI KURU | Bilkent Ünv. * Uluslararasi Iliskiler |
ASLI TUR | Orta Doğu Teknik Ünv. * Gıda Müh. |
ASLI BALLI | Karadeniz Teknik Ünv. * Iktisat |
ASLI KURU | Bilkent Ünv. *Uluslararasi Iliskiler |
ASUMAN EKICI | Hacettepe Ünv. *Sınıf Ögretmenligi |
ATAKAN ÇELIK | Ankara Ünv. * Kamu Yönetimi |
AVŞlN GÜR | Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Ünv. * Mühendislik Fak. Bilgisayar Müh. |
AYÇA ALTAY | Ankara Ünv. * Eczacılık Fak. |
AYÇA ÖNANÇ | Ankara Ünv. * D.T.C.F.Ing. Dili Ve Ed. |
AYÇA SALGIN | Özel Atilim Ünv. * Endüstri Müh. |
AYÇA SENER | Bilkent Ünv. * Uluslararasi Iliskiler |
AYGÜL KOÇ | Anadolu Ünv. * Halkla Iliskiler |
AYGÜN KUTAY ERCAN | Anadolu Ünv. * İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi |
AYKUT ÇELEBlOĞLU | Orta Doğu Teknik Ünv. * Elektrik-Elektronik Müh. |
AYKUT SARP | Dogu Akdeniz Ünv. * Ingiliz Dili Ve Ed. |
AYSIN PASAMEHMETOGLU | Bilkent Ünv. * Turizm Ve Otelcilik |
AYSUN ÇAKMAKLI | Başkent Ünv. * İşletme Fak. |
AYŞE ECE AKAY | Orta Doğu Teknik Ünv. * Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği |
AYŞE SÖNMEZ | Gazi Ünv. * Ing. Dili Ve Ed. |
AYŞEGÜL MAĞARA | Yaşar Ünv. * Mühendislik Fak. Endüstri Müh. (İngilizce) (%50 Burslu) |
AYTAÇ AYKUT ŞEN | Erciyes Ünv. * Mimarlık Fak. Şehir Ve Bölge Planlama |
AZİZ BERKAY ÖCAL | Anadolu Ünv. * Mühendislik Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği |